5 (100%) 2 votes

Tieniaca technika, ktorá vás osloví nielen nízkou cenou, ale aj kvalitou prevedenia

 

Kvalitné tienenie oceníme najmä v letnom období. V posledných rokoch sú u nás letá príliš horúce a často sa stáva, že na niektorých miestach neprší niekoľko týždňov. Dôsledkom týchto horúčav a extrémneho sucha vedia nečakanie prísť aj silné prudké lejaky, ktoré môžu ohrozovať aj náš majetok – nehnuteľnosť.

 

Aby sa vám ale váš domov príliš neprehrieval, niekedy je lepšie, keby ste vymenili žalúzie za inú tieniacu techniku, ktorá vám dokáže interiér ochrániť pred silnými slnečnými lúčmi oveľa lepšie.

tieniaca technika

Plissé rolety

 

Ak vám klasické žalúzie príliš nevonia a radi by ste ho nahradili, ako skvelú náhradu vám ponúkame práve plissé rolety. Skladacie plissé rolety nájdete v rôznych farebných prevedeniach. Ak túžite po netypickom farebnom prevedení, nemusíte mať obavy, že by ste nenašli plissé rolety v danej farbe. Sú vyrobené z kvalitnej látky a nielenže bránia prenikaniu agresívneho slnečného žiarenia do interiéru vašej domácnosti, ale slúžia aj ako izolácia.

 

Vynikajúca tieniaca technika, ktorá perfektne zapadne do každej domácnosti, môže byť aj vaša! Stačí tak málo.

 

Rolety pre strešné okná

 

Slnečné lúče vedia spôsobiť najväčšie problémy práve bytom a domom, ktoré majú aj podkrovné miestnosti. Môže za to umiestnenie, nakoľko sa nachádzajú priamo pod strechou a nenachádza sa nad nimi žiadna iná miestnosť, ktorá by pohltila všetko to teplo.

 

V podkrovných priestoroch sa nezaobídete bez poriadnych roliet pre strešné okná. Ak máte v podkroví spálňu, bez kvalitnej tieniacej techniky by ste mali v tomto priestore neznesiteľný vzduch.

 

Strešné rolety delíme podľa látok – zatemňujúce, jednofarebné, vzorované. Nech už si vyberiete ktorýkoľvek typ, odporúčame vám dať si rolety na strešné okná vyrobiť na mieru.

tieniaca technika

Skontrolujte stav okien

 

Kvalitné tienenie vám uľahčí život najmä v lete. Aby si ale nová tieniaca technika plnila svoj účel, musíte mať kvalitné dobre tesniace okná s funkčnými kľučkami, ktoré sa nebudú zadrhávať.

Nie je nič horšie, ak novú tieniacu techniku pri neopatrnom zaobchádzaní poškodíte kvôli zlému stavu okien.

 

Odporúčame vám dať si skontrolovať všetky okná, na ktorých chcete meniť tieniacu techniku. Môžu byť zle nastavené, môžu padať, môžu mať zlé silikónové tesnenie, cez ktoré bude prenikať vlhkosť.