5 (100%) 1 vote

Každý z nás pocítil počas uplynulých mesiacov nechuť hýbať sa. Mohlo za to aj zimné obdobie, ktoré nás namiesto k cvičiacim strojom pripútalo ku gaučom a TV.

Ak chcete športovať, cvičiť, športujte a cvičte s kvalitným vybavením. S kvalitným vybavením sa vám bude lepšie pracovať na svojom tele.

 

Fitness rukavice

Chceš popracovať na svojom tele a oslovil ťa workout? V tom prípade by ti vo výbave nemali chýbať fitness rukavice. Vďaka nim ochrániš svoje ruky pred pľuzgiermi a umožnia ti lepšie upevniť cvičiaci stroj, či cvičiť s vlastnou váhou na street workoutovom ihrisku. Vyhnete sa tak tvrdým mozoľom na rukách, ktoré bývajú extrémne bolestivé.

 

Funkčné tričká

Ak chcete športovať s kvalitným vybavením, okrem fitness rukavíc je potrebné mať aj funkčné tričká. Kým na turistiku využijete veľmi praktické Merino tričká, na športovanie potrebujete celkom iný typ. Dôležité je, aby funkčné trička boli z príjemného, nedráždivého materiálu, ktorý vám umožní odvetrávať pot, čím výrazne spríjemní takúto fyzickú aktivitu, pri ktorej sa, či chceme, či nie, všetci bez výnimky potíme.

Ak chcete klasické športové tričko, odporúčame siahať po značke Superdry. Predáva kvalitné športové tričká, ktoré dokonca využijete aj pri nejakých športových aktivitách.

 

Fitlopty a posilňovacie gumy

Azda najuniverzálnejšou cvičiacou pomôckou žien je fitlopta a u mužov zase posilňovacie gumy. Samozrejme, patria sem aj činky. Všetko toto býva vo výbave milovníka športu a cvičenia, ktorý chce so svojim telom niečo robiť.

Športujte a cvičte s kvalitným vybavením a okrem činiek a hrázd zainvestujte do fitlopiet, posilňovacích gúm a odporúčame aj do kettlebellu.

Športujte a cvičte s kvalitným vybavením. Nezabúdajte si toto všetko zabezpečiť skôr ako sa začnete aktívne venovať športu a cvičeniu.

 

Zdroj obrázka:

Autor:Dean Drobot  / Shutterstock.com