Rate this post

Táto obuv je jednoznačne najpohodlnejšou medzi všetkými ľuďmi. Ich pohodlnosť si získala srdce nejedného z nás. Na trhu nájdete rôzne tvary, vzory aj farebné kombinácie. Nájdete aj rôzne extravagantné kúsky. Stačí si len správne vybrať! Tenisky nájdete šnurovacie alebo dokonca na suchý zips.

tenisky

Dôležité je si vybrať správnu veľkosť

Niektorí odborníci v tejto oblasti dokonca ponúkajú analýzu chodidla, kedy Vám chodilo odmerajú a ponúknu Vám tie najlepšie typy tenisiek, ktoré vyhovujú práve Vášmu chodidlu. Určia Vám typ chodila, hodnotia však aj dokonca to, ako našľapujete na chodilo, navrhnú vložku vhodnú na Vaše chodilo.

 

Štýlové pánske tenisky Urban Classic

Pri bežeckej obuvi treba zbať aj na to, že obuv treba kupovať o pol čísla/niekedy číslo väčšiu. Prečo? Pri behaní sa Vám noha posúva dopredu. Je to dobré preto, aby ste nemali otlaky. Preto sa pri kúp bežeckých tenisiek neodporúča kúpa cez internet. Neviete, ako Vám noha v teniske sedí a “o koľko” väčšiu tenisku potrebujete. Treba však prihliadať aj na to, aby sa noha v teniske cítila pohodlne a aby Vám teniska nebola príliš voľná.

Štýlové dámske tenisky Vans Slip-On
tenisky

Kúpa tenisiek v poobedňajších hodinách

Pri kupovaní tenisiek by ste do obchodu mali zamieriť v popoludňajších hodinách, najlepšie však večer. Cievy sú vtedy roztiahnuté a prekrvené a tenisky sa vtedy kupujú najlepšie. V opačnom prípade – ak do obchodu zamierite v doobedňajších hodinách, kúpite tenisky, môže sa stať, že ak si tenisky budete chcieť obuť večer – nepodarí sa Vám to, tenisky Vám budú malé.

tenisky

Vychádzkové tenisky

Aj keď sú tenisky určené primárne na športové aktivity, v dnešnej dobe je už vyrábaných veľa typov “do mesta”. Sú pohodlné a na nohu sa dokonale hodia. Nájdete ich v rôznych farbách a farebných kombináciách – do pozornosti dávame aj rôzne internetové stránky (vhodné predovšetkým na kúpu vychádzkovej obuvi) a sú to napríklad shopalike, footshop, sizeer a podobne.