5 (100%) 2 votes

Povinná výbava každého muža

 

Sortiment pánskej módy je výrazne väčší ako kedysi. Nuž, muži sa začali viac parádiť a robia to najmä pre to, aby zaujali nežnejšie pohlavie.

Ak plánujete popracovať na vašom štýle obliekania, poradíme vám, čím začať. Začnite napríklad výmenou starej peňaženky.

Povinná výbava každého muža

nska peňaženka

 

Máte ešte peňaženku so zapínaním na suchý zips, ktorá je už dávno nemoderná a v každom prípade nevhodná pre dospelého muža? Ak na túto otázku odpovedáte kladne a nie ste v tínedžerskom veku, odporúčame vám kúpu novej značkovej pánskej peňaženky čím skôr. Látkové peňaženky na suchý zips už dávno nie sú v móde a kúpiť ich môžete maximálne tak pre svojich potomkov. Moderné pánske peňaženky poskytujú viac úložného priestoru na doklady – viac priečinkov; sú priestrannejšie (väčší priestor na mince); sú z kvalitného nepremokavého materiálu. Jednoduché, minimalistické a kožené – takéto pánske peňaženky by ste si v ponuke peňaženiek mali obzerať.

 

nska taška

 

Nielen ženy, ale aj muži potrebujú úložný priestor na svoje osobné veci. Každý muž by mal mať jednu malú taštičku na peňaženku a mobil a väčšiu, do ktorej si budete môcť dať aj formát A4. Takéto väčšie pánske tašky cez rameno sú vhodné pre mužov, ktorí pracujú v kancelárii, alebo sa pravidelne stretávajú s klientmi a potrebujú si so sebou nosiť podklady aj vo formáte A4.

Tieto pánske tašky by mali mať vo vnútri viac samostatných úložných vreciek a aj priestor na odkladanie mobilu a pera.

Povinná výbava každého muža

Zápisník, diár

 

Ďalšia potrebná vec patriaca do povinnej výbavy každého muža. Muži sú zábudliví, a to najmä, ak pracujú sami pre seba sú neustále v kontakte s potencionálnymi klientmi. Potrebujú priestor, kde by si mohli zapisovať dôležité informácie a stretnutia.

Zaobstarajte si zápisník a diár a odteraz už na nič nezabudnete. Ak pracujete v kancelárii a denne sedávate na kancelárskej stoličke až osem hodín, musíte mať na stole zápisník, do ktorého si zapíšete to, čo potrebujete vybaviť.

 

Do povinnej výbavy každého muža patrí jednoznačne peňaženka, taška, zápisník a diár. Ak niečo z toho nemáte, neváhajte a čím skôr si to zaobstarajte.