5 (100%) 1 vote

Neviete nájsť kvalitný toner? Pomôžeme vám pri jeho výbere

 

Vybrať si z tak veľkej ponuky tonerov ten správny toner je pre niektorých ľudí náročné. Čím viac možností na výber, tým horšie sa hľadá ten správny toner do tlačiarne.

Ak ste si len prednedávnom kúpili novú tlačiareň a hľadáte do nej kvalitné tonery, poradíme vám, ako si vybrať ten kvalitný.

Neviete nájsť kvalitný toner

Kompatibilné tonery

 

Najčastejšie sa stretnete s kompatibilnými tonermi. Ak ste si kúpili tlačiareň značky Konica Minolta, potom budete potrebovať nové tonery Konica Minolta. Odporúčame vám ich vyberať z ponuky kompatibilných tonerov. Sú kvalitné, nevyschnú a nie sú príliš drahé.

Vyrábajú ich alternatívne firmy, ktoré chcú ponúknuť alternatívne tonery k originálnym tonerom.

Originálne tonery

 

Vyrábajú ich firmy, ktoré vyrábajú aj kvalitné značky tlačiarní. Práve preto sú najdrahšie zo všetkých tonerov. Sú síce najdrahšie, ale sú zase aj najkvalitnejšie.

Ak si chcete kúpiť kvalitné tonery OKI, môžete si ich vybrať aj z ponuky originálnych tonerov. 100% spoľahlivosť tlače vás presvedčí, aby ste uprednostnili originálne pred kompatibilnými.

Tieto tonery sú vhodné najmä do kancelárií, kde je potrebná vysoká kvalita tlače dokumentov.

Neviete nájsť kvalitný toner

Repasované tonery

 

Natrafiť môžete aj na ponuku repasovaných tonerov. Prekvapí vás ich extrémne nízka cena.

Viete prečo sú také lacné? Sú lacné, pretože sú to vlastne také tonery, ktoré boli znovu naplnené tonerovým práškom do pôvodných plastových obalov.

Obaly z minutých tonerov boli znovu použité na naplnenie novým tonerovým práškom. Predtým, ako sa ale do nich vložil tonerový prášok, musel byť tento obal dôkladne vyčistený.

Ak chcete veľmi lacný toner, kúpte si renovovaný, resp. repasovaný toner. Ak potrebujete kvalitné a spoľahlivé tonery do kancelárie, uprednostnite originálne. Zlatou strednou cestou sú kompatibilné tonery. Jedná sa o kvalitné tonery za rozumnú cenu.