5 (100%) 2 votes

Máte radi športový štýl? V tom prípade vám určite nechýbajú kvalitné tenisky?!

Keď sa prejdete po ulici, stretnete ľudí oblečených do rôznych módnych štýlov. Od elegantných oblekov a kostýmov, cez moderný urban style či streatwear až po voľnočasové oblečenie. Veľkej obľube sa teší aj športový štýl. Ak ste jeho fanúšikom, dnes sa spolu pozrieme na to, čo si k športovému oblečeniu obuť.

Máte radi športový štýl? V tom prípade vám určite nechýbajú kvalitné tenisky?!

Pánske tenisky

Muži, ktorí sa radi obliekajú v športovom štýle, obľubujú tepláky alebo džínsy, tričko a mikiny na zips či bez neho. K tomu stačí štýlová bunda a k modernému outfitu už chýbajú len topánky. Pánske tenisky, z ktorých môžete vyberať, nájdete na trhu v rôznych vyhotoveniach. Niektoré modely pôsobia veľmi elegantne. Pokojne si ich môžete obuť aj k slušnejšiemu oblečeniu. Vyrábajú sa v rôznych farbách. Od nenápadnej tmavo modrej či čiernej až po žltú.

Obľúbené sú tiež plátenné pánske tenisky a členkové tenisky. Obujete si ich na prechádzku alebo aj na pohodlné leňošenie s priateľmi. Na výber máte ďalej športové pánske tenisky. V tejto kategórii sú najžiadanejšími produkty známych značiek. A to tak pre ich dizajn ako aj vysokú kvalitu. Tá vám zabezpečí pohodlie pre vaše nohy a dlhú životnosť tenisiek.

Máte radi športový štýl? V tom prípade vám určite nechýbajú kvalitné tenisky?!

Dámske tenisky

Výber pre dámy je ešte bohatší. Dámske tenisky dovolia vyniknúť kráse ženskej nohy. Obujete si ich pokojne k rifliam s tričkom či bundou aj teplákom. Do pekného počasia sa môžete vybrať v dámskych plátenkách.

Vybrať si môžete aj klasické dámske tenisky alebo štýlové botasky. Na nohe veľmi pekne pôsobia tiež vysoké dámske tenisky a tenisky na platforme. Na výber je z viacerých spôsobov zapínania. Môžete zvoliť tradičné zaväzovanie šnúrkami alebo tenisky na suchý zips. Sortiment na trhu dopĺňajú členkové tenisky či outdoorové modely. A obľúbené dámske športové tenisky známych výrobcov a značiek.