5 (100%) 2 votes

Kvalitné hotelové služby pre každého

 

Kvalitné hotelové služby za prijateľné ceny nie je vždy ľahké nájsť. Ak potrebujete ubytovanie v Žiline alebo hľadáte vhodné miesto na vaše firemné stretnutie, máme pre vás jeden tip, ktorý tieto kritériá dokonale napĺňa. A skrýva toho v sebe oveľa viac.

Kvalitné hotelové služby pre každého

Vhodné aj na míting v Žiline

Nie všetky obchodné stretnutia alebo workshopy pre zamestnancov je vhodné realizovať v kancelárskych priestoroch. Pre kvalitný teambuilding či niekoľkodňové obchodné rokovania je lepšie voliť uvoľnenejšie prostredie. Výborným riešením je preto kongresový hotel. Ak hľadáte takýto hotel pre veľký míting v Žiline, radi by sme vás upozornili na hotel Galileo. Okrem dostatočných ubytovacích kapacít vám poskytne priestory na rokovanie s potrebným technickým zázemím. K dispozícii sú dva salóniky a jedna veľká kongresová miestnosť.

Míting Žilina v hoteli Galileo sa ponesie v uvoľnenej atmosfére aj vďaka príjemnému a ochotnému personálu, ktorý rád splní všetky vaše požiadavky. Vaši zamestnanci alebo obchodní partneri iste ocenia kvalitu stravovacích služieb a možnosť relaxu či priateľských rozhovorov v hotelovom bare. Príjemný odpočinok sľubuje aj blízkosť historického centra Žiliny. Je od hotela vzdialené len na 10 minút chôdze.

Kvalitné hotelové služby pre každého

Hotel v Žiline

Hotel Galileo ponúka ubytovanie v štandardných izbách a apartmánoch. Pri návšteve vás prekvapí kvalita a čisté izby, za ktoré zaplatíte prijateľné ceny. Ak hľadáte hotel v Žiline, je preto pre vás výbornou voľbou. Izby sú zriadené moderným, kvalitným nábytkom. Stravovanie je zabezpečené v hotelovej reštaurácii. Váš pobyt si spríjemníte chutným jedlom, na ktoré majú všetci ubytovaní hostia zľavu.

Hotel Žilina Galileo je vhodným miestom na rodinnú dovolenku ale aj veľké rodinné oslavy či svadby. Ak plánujete väčšiu rodinnú udalosť, personál hotela vám poradí s výberom menu, výzdobou miestnosti aj ostatnými dôležitými maličkosťami.