5 (100%) 1 vote

Pre firmy je samozrejmosťou poďakovať tým, s ktorými spolupracujú. Väčšinou to robia práve pred vianočnými sviatkami, ale nie je to pravidlom.

Ak chcete firmám, s ktorými spolupracujete, podarovať darčeky ako poďakovanie za spoluprácu, ponúkame vám zaujímavé tipy na darčeky pre firmy.

 

Darčekové balenie kávy

Medzi zaujímavé darčeky pre firmy môžeme bez problémov zaradiť aj darčekové balenie kávy. Káva je nápoj, ktorý milujú snáď všetci a pri nej máte istotu, že ňou nikdy nič nepokazíte.

Ak vyberiete luxusné darčekové balenie, určite tým nič nepokazíte. Okrem chutnej kvalitnej kávy môže balík obsahovať maškrty ku káve, poprípade šálky na kávu. Balenie kávy však musí byť v darčekovom prevedení a nie v klasickom, ktoré bežne kúpime v obchode.

 

Darčekové koše

Ak ste boli s obchodnými partnermi na dobrej káve v kaviarni, určite vám prvý tip príde najvhodnejší. Okrem darčekového balenia kávy vás ale môžu zaujať aj darčekové koše. Okrem kávy v nich budú rôzne maškrty (slané, sladké), ale aj fľašky dobrého vína. Takéto darčeky môžete podarovať nielen na konci roka, ale aj v priebehu roka, napríklad aj teraz za to, že s vami v ťažkej situácii dokázali ďalej spolupracovať.

 

USB kľúče a Powerbanky

Okrem pochutín a dobrých nápojov radíme k zaujímavým darčekom pre firmy aj USB kľúče a Powerbanky. Úložisko v podobe USB kľúčov a externé nabíjačky sú veľmi užitočné a praktické darčeky. Odporúčame ale dať si ich potlačiť logom vašej firmy. Pôjde v podstate aj o reklamný predmet, avšak zároveň aj o veľmi užitočný predmet, v tomto prípade skôr predmety.

Ak chcete potešiť firmy, s ktorými spolupracujete, odporúčame uprednostňovať praktické darčeky. Medzi praktické radíme určite vyššie spomínané tipy, ale ak vás napadá aj niečo iné, smelo do toho.

Potešiť obchodných partnerov môžete aj rôznymi lokálnymi pochutinami, zápisníkmi, či napríklad aj užitočnými diármi.

 

Zdroj obrázka:

Autor: Sergey Nivens  / Shutterstock.com