Rate this post

Dámsky overal – oblečenia je na trhu viac než dosť. Rôzne druhy šiat, sukní, tričiek či topov. Skúsili ste už, milé dámy, niekedy nosievať práve overal? Nie? Podľa mňa najvyšší čas to zmeniť. Overal dokáže krásne zvýrazniť požadujúce krivky a zároveň zakryť tie, ktoré pred svetom chcete skrývať.

dámsky overal

Elegancia vo forme dámskeho overalu

Overaly nájdete rôzne – elegantné, ale aj ležérneho typu. Na trhu sú dokonca aj overaly športového typu, ktoré sa hodia predovšetkým dámam, ktoré chcú byť elegantné a zaujať, no nepotrpia si na dotiahnutí každej maličkosti ku dokonalosti. Rôzne farby, vzory a kombinácie farieb určite urobia dojem aj na Vás, a keď ste v obchodoch tento kúsok oblečenia doteraz jedným okom prehliadali, viac nebudete.

 

Štýlový dámsky overal
 dámsky overaldámsky overal

Krátky verzus dlhý dámsky overal

Dĺžku voľte podľa toho na akú príležitosť sa overal chystáte vziať. Na letné horúce dni voľte krátky strih, no večer je vhodné vziať si na seba ten dlhší. Tento kúsok oblečenia bol vymyslený najmä pre tiež ženy a dievčatá, ktoré sú nerozhodné a nikdy nevedia čo si k nohaviciam, sukni či kraťasám vziať. Dokonale Vás zbaví tejto starosti a Vy sa nad tým viac nebudete ani zamýšľať. Krátky, ale aj dlhý overal Vám krásne vyformuje postavu a vytvorí dokonalý look Vášho outfitu. Zaručujeme, že budete neprehliadnuteľná. 

dámsky overal

Nadčasový kúsok oblečenia

O overaloch a kombinézach sa občas zvykne hovoriť aj ako o nadčasových kúskoch oblečenia. Rozhodne by mal byť súčasťou šatníka každej jednej ženy! Vybrať si môžete z obrovského množstva, ktoré sú veruže zaujímavých dizajnov. Overaly ženy jednoducho milujú. Ak si ich zadovážite vo väčšom množstve, nebudete viac postávať pred skriňou a rozhodovať sa čo na seba.

 

Štýlový dámsky overal

Za pomoci overalov, ušetríte kopec času. Nahradzuje totiž tričká, nohavice či sukne. Nosiť ho môžete aj namiesto šiat a stále budete tou, ktorá “udrie” do očí iným. Je univerzálnym kúskom – navrch si k nemu môžete vziať sako, koženku či iné bolerko. Vhodný je do spoločnosti na rôzne slávnosti, ale aj do práce v kancelárii, no vybehnúť s ním môžete aj večer do mesta!

Máte v obľube práve tento kúsok dámskeho oblečenia? Dajte nám o tom vedieť v komentári!