Rate this post

“Óóó šaty, utkané z jahodovej peny, ó šaty…” Každá žena by mala mať aspoň niekoľko kusov tohto krásneho oblečenia. Priliehavé, voľne padajúce, odhaľujúce ramená… na výber je teda rozhodne veľa druhov a typov! Je len na Vás aké si vyberiete! Správny výber šiat zvýrazni ženskú krásu a telo, no nemajú odhaľovať príliš veľa!

Prečo by žena mala nosiť šaty?

Pretože sú jednoducho ženské. Pretože k žene patria šaty od dávnych čias. Aj keď v dnešnej dobe veľa dievčat a žien siaha po krátkych minišatách alebo sukniach, nemali by odhaľovať príliš veľa. Šaty by mali odhaľovať len toľko, aby dokázali dokonale povzbudiť a nakopnúť mužskú fantáziu. Je vhodné preto voliť aj šaty, ktoré odhaľujú chrbát vzadu.

dámske šaty

Dámske šaty ponúkajúce rôzne farebné kombinácie

Šaty rôznych farieb, strihov a kombinácií vzorov oceníte najmä počas letných horúcich dní, kedy sú šaty jednoznačne najlepšiu voľbou. Aj keď je najlepšie si šaty ísť vyskúšať do obchodu, na internetovom trhu nájdete šaty aj takých  vzorov a kombinácií farieb, aké v obchode nenájdete. Rôzne internetové stránky v dnešnej dobe už ponúkajú kvantum kúskov oblečenia od výmyslu sveta.

 

Štýlové dámske šaty
 

Dámske šaty spoločenské

Pri výbere spoločenských šiat, stojí veľa žien pred rozhodnutím či si zaobstarať krátke alebo dlhé šaty. Ak idete na ples do spoločnosti – voľte skôr šaty dlhé. To isté platí aj pri svadbách, no väčšina žien už siaha aj po šatách s krátkym strihom. Voľte to, čo je najpohodlnejšie a cenovo najdostupnejšie Vám. Na takýchto spoločenských udalostiach by sme mali však zvažovať aj farbu daných šiat.

dámske šaty

Na svadbu určite nevoľte šaty biele – na svadbe byť jediná s bielymi šatami iba nevesta. Rovnako sa biele šaty nehodia na pohreb a podobne. Ak idete do spoločnosti, nevoľte tiež veľmi vyzývavé či krátke šaty. Ku šatám do spoločnosti nezabudnite na listovú kabelku v rovnakej farbe a neodolateľný parfum!

 

Štýlové dámske šaty

Kritérií výberu správnych šiat je veľa, no ak si chcete kúpiť šaty na bežné nosenie do školy či práce, voľte tie, ktoré Vám padnú do oka ako prvé.

Aké šaty ste si kúpili naposledy? Boli to šaty letné či spoločenské? Dajte nám o tom vedieť v komentári!