5 (100%) 1 vote

Okrem toho, že je svadba významná životná udalosť v živote každého človeka, zväčša to býva aj celkom drahý „špás“. Teda ak svadbu nezorganizujete niekde v tajnosti za prítomnosti vás a svedka bez toho, aby ste robili honosnú hostinu.

Obrúčky z chirurgickej ocele splnia účel, nezaťažia vašu peňaženku a budú vyzerať dobre

Aj v takom prípade však budete musieť investovať aspoň do svadobných obrúčok. A pokiaľ majú byť zo zlata a tá dámska má byť naviac osadená diamantom alebo rovno viacerými, pripravte sa rovno na štvorcifernú sumu.

Ak vám však ide v prvom rade o cenu a nepotrebujete, aby na vaše obrúčky boli použité drahé kovy, môžete mať obrúčky doslova za pár eur. Ako? Výberom lacných obrúčok z chirurgickej ocele. Tie môžu byť tak lacné, že v prípade, že budete chcieť do ich vnútra vygravírovať napríklad dátum svadby, kľudne vás môže toto gravírovanie stáť viac, ako samotné obrúčky.

Nízka cena neznamená aj nízku kvalitu

Chirurgickú oceľ môžete v rámci šetrenia financií využiť aj pri iných šperkoch. V prípade, že počas vášho veľkého dňa budete mať na to vhodný účes a chcete ozdobiť svoju tvár peknými náušnicami, môžete vyberať z kategórie náušnice chirurgická oceľ. Získate tak skutočne lacný, ale pritom stále pekný šperk. Rovnako ako v prípade svadobných obrúčok z tohto materiálu.

Aby ste si však nemyslela, že kvôli svojej nízkej cene sú šperky z chirurgickej ocele vhodné maximálne na jedno použitie a na následné vyhodenie do koša. Väčšinou natrafíte na šperky z ocele s akostným označením 316L.

Šperky z takejto ocele nekorodujú, takže vám vydržia skutočne dlho a sú aj antialergénne, nemusíte sa teda báť nepríjemností pri kontakte s vašou pokožkou. Naozaj, normy EÚ pre šperky prichádzajúce do styku s pokožkou sú náročné, takže sa vôbec nemusíte obávať nepríjemných alergických reakcií.

Zdroj obrázka:

Autor: Sergiy Zavgorodny / Shutterstock.com