5 (100%) 2 votes

Bonusy, ktoré môžete využiť pri online tipovaní

Konkurencia medzi stávkovými kanceláriami neustále rastie. Mnohé z nich ponúkajú výhodné podmienky pri stávkach a ďalšie iné prostriedky na prilákanie väčšieho počtu zákazníkov. Bonusy a rôzne kampane sú najlepšou propagačnou metódou. Vždy tu však neboli.

Ich príchod sa zintenzívnil až v momente nárastu konkurencie, medzi ktorou bolo nutné vyniknúť.

Rôzne stránky, sady bonusov a výhod sa však v množstve ponúk stávajú neprehľadnými, preto sa pozrieme na tie, ktoré sa vám skutočne oplatí využiť. Okrem nonstop 24 hodinového prístupu a ovládania svojho hráčskeho konta cez mobil môžete využiť aj ďalšie plusy.

Bonusy, ktoré môžete využiť pri online tipovaní

Bonus za registráciu bez vkladu

Až do výšky 2000 € môže byť vyplatení hráčom stávkovej kancelárie DOXXbet. Podmienky   pridelenia bonusu za registráciu bez vkladu sú jednoduché a po ich splnení sa reálne peniaze pripíšu na vaše hráčske konto. Bonus sa pripisuje po pätinách a len novo registrovaným klientom. Ale pozor, výhody takéhoto bonusu môžete využiť len za predpokladu, ak urobíte svoj prvý vklad do 14 dní od registrácie svojho konta.

Bezriziková stávka

Ak by vám to nestačilo, môžete využiť pri registrovaní v Doxxbete aj bezrizikovú stávku. Aj tu si ale dajte pozor na čas. Na využitie výhody máte rovnako 14 dní od registrácie. Podstatou bezrizikovej stávky je, že neprídete o svoj vklad ani v prípade, ak bude stávka nevýherná. Vklad až do výšky 20 € môžete v takomto prípade využiť pri svojom ďalšom novom tipovaní hokejových zápasov.

Bonusy, ktoré môžete využiť pri online tipovaní

Vernostný program

Ak si chcete užívať všetky ďalšie výhody, poistite sa registráciou. Vytvoriť si hráčske konto a byť verným zákazníkom najlepšej online stávkovej kancelárie má zmysel. Okrem výhodných bonusov vám budú k dispozícií všetky ďalšie dôležité informácie o stávkach, zápasoch a jednotlivých hráčoch. Nechýbajú ani aktuálne kurzy a obľúbené online hry, s ktorými si môžete skrátiť čas pri čakaní na výsledok zápasu.